O nás

Jak to vlastně všechno začalo. Tak to se musím vrátit o mnoho let zpátky. Už jako holka na základní škole jsem věděla, že se chci ve svém životě věnovat šití a vytváření módního oblečení. Vytvořit originál, který nikdo nemá, který nikde nenajdete, mne naplňovalo vzrušením a uspokojením. A ani po tolika letech se nic nezměnilo. Vzít kus látky, kdy Vám naskočí v hlavě plno možností využití a začít vytvářet ten jeden jediný a originální kousek oblečení, to nedokáže jen tak něco překonat.

Život mi nachystal plno překážek, ale největší zvrat přišel, když při hledání brigády na mateřské jsem oslovila firmu, která hledala někoho, kdo ji vytvoří kolekci oblečení na módní přehlídku. Bylo to jako nějaký sen. Pustila jsem se do práce a za necelé tři měsíce zhotovila ještě s jednou švadlenkou kolekci oblečení zhruba o šedesáti modelech. Modely předváděli naše známé modelky a já konečně pocítila tu radost z dobře odvedené práce.

Druhou šanci jsem dostala na vytvoření pánské módní přehlídky na zimním stadiónu, kterou jsem připravovala s panem Pikem, který se proslavil jako tanečník s naší moderátorkou Lucií Borhyovou ve známém StarDance. Na fotky a video z přehlídky se můžete podívat na našich stránkách

Módní přehlídka

Model šatů z přehlídky

Módní přehlídka

Model šatů z přehlídky

Módní přehlídka

Model šatů z přehlídky

Slovo majitelky

Náš sen měníme ve Váš svět.

Renata

Sledujte naší práci na Pinterestu